9 Aralık 2022

7 thoughts on “Sevil Ege-Bakış-Kınamadım,Kınamıyorum,Kınamayacağım..

  1. Hayırlı akşamlar Sevil Hnm bu muhteşem tespit ve güzel yazın için çoook teşekkür ederim işte gazetecilik bu gazeteciliği beceremeyip yapılan yorumlara tahammül edememek yetmezmiş gibi yorum yapan arkadaşlarımıza ( hadsiz) diyecek kadar haddini bilmeyen sözde gazetecilere çok güzel bir ders olmuş . Söylenecek çok şey var ama şimdilik susuyoruz bugüzel yazın İçin tekrar teşekkür ederim saygılarımla

  2. Bu ilçede yaşayıp bu tartışmaya konu olan kişileri tanıyan herkesin Ahmet Başkanı haklı gördüğünü biliyorum. Sevil Ege’yi de bu yazıyı kaleme aldığı için tebrik ediyorum.

  3. Ağzınıza, yüreğinize, kaleminize sağlık Sevil hanım. Yeni nesil gazetecilerin görevi tribünlere oynamak olmuş maalesef, gerçeklerden uzak, çamur at izi kalsın politikası peşindeler. Bir partinin ilçe Başkanını imla hatası gibi basit bir hatadan ötürü itibarsızlaştırmaya çalışmaları da kendi itibarsızlıklarını gün yüzüne çıkarır. Siz aynı temiz, gerçek duygu ve düşüncelerinizle haberciliğe devam edin lütfen. Onlarda yerinde saymaya devam etsinler..

  4. Sevil Hanım öncelikle bu dik duruş ve objektif bakışınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Gazeteci tarafsız ve objektif olmalı. Olayları halka olduğu gibi aktarmalı Birilerinin değil halkın gazetecisi olmalı.
    Evet kendini bilmez birileri İlçe başkanımız yazısını eleştirmiş. (Kınamış demiyorum hadlerine degil). Bu zatlar öncelikle sizin gibi bir hanım efendiden ders almalılar, bir şeyler öğrenmeliler diyor.Doğrudan yana doğruları yazan, halkı doğru bilgilendiren, Ülkesini, Vatanını, Bayrağını seven Tüm gazetecilere Başarılar diliyorum.

  5. Tebrik ediyorum. MHP içinden biri olarak da değil aslında bir vatandaş olarak. Bir gazeteci olarak doğru bakış açısını, eleştirilmeye açık olmak ile saf tutmanın farkını örneklerle anlatmışsınız. Eleştirdiğinde birileri tarafından kınanan sayın Ahmet Şeremet bir şey kaybetmedi. Gördük ki tarafsızlığını ilan eden gazetecilerde bir şey kaybetmemiş. Kaleminize sağlık.

  6. Ilçemizde.tarafsız.gazetecilerin.olması.bizlerimutlu.etmektedir.ilce.başkanımız.ahmet.şeramet.ülkesini.milletini.ne.kadar.sevgi.ve.özenle.temsil.ettiği..tüm.ilce.sakinler.tarafından.taktirle.karşılanmaktadır.ülkücülügü.ve.milliyetçiliği.tartışılmaz.yaptığı.çalışmaları.taktir.ediyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir